Sunday , March 26 2023

Pas largimit të Enedës nga spektakli, zbulohet moderatorja e re e “Portokallisë” (Foto)

Nevina Shtylla mund të jetë prezantuesja e re emisionit të humorit “Portokalli”. Moderatorja e njohur prej disa ditësh ka qenë në mbledhjet e stafit të programit për sezonin e ri që nis për pak javë, shkruan Revista Who. Pritet që në ditët në vazhdim ky lajm të konfirmohet dhe të zbulohen detaje të tjera për ndryshimet e spektaklit të humorit.

Nevina ka mbaruar prej pak kohësh në ekranin e “Top Channel” pasi rubrika e saj në “E Diell” mbaroi.

Advertisement