Friday , March 31 2023

Nuk do ta njihni, shihni si dukej Sonila Meço në daljen e saj të parë në ekran (FOTO)

Sonila Meço është një ndër moderatoret më të dashura shqiptare. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan detaje nga jeta e saj profesionale dhe private. Meço është prej vitesh një figurë e njohur e ekraneve tona, por doni ta shihni si ka qenë në fillimet e karrierë së saj?

Puna e saj nisi në Tv Klan në shtator 2001 dhe në foton e mëposhtme mund të shihni sesa ka ndryshuar nga dalja e saj e parë e deri më tani.

Advertisement