Friday , March 31 2023

Nuk do ta besoni se si dukej ministrja Ogerta Manastirliu kur ishte vajze e re (Foto)

Ogerta Manastirliu nje nga ministret me te sukseshme te qeveris Rama. Por shikoni se si dukej ajo kur ishte e re para se te merrte postin e ministres. Para rreth 20 vitesh, Manasterliu shfaqet me një bluzë ku shkruhet “Me Edi Ramën”. Dhe që nga ajo ditë, ajo nuk është ndarë më prej tij, deri sa u bë drejtoreshë e QSUT dhe së fundi ministre.

Megjithate ne i urojme dite te bukura per te.

Advertisement