Në krahët e Donaldit në “Big Brother”, ndjekësit “masakrojnë” shoqen e ngushtë të Bora Zemanit

Semi Jaupaj njihet për shoqërinë e ngushtë prej 15 vitesh me prezantuesen Bora Zemani dhe siç dihet tashmë brenda shtëpisë është edhe Donald Veshaj, ish i dashuri i Borës. Se cili do të jetë raporti i tyre është diskutuar që nga dita e parë ndërsa dyshja kanë treguar afërsi me njëri-tjetrin.

Fansat kanë pritur që këngëtarja do t’i mbajë distancë përshkak lidhjes së përfunduar tashmë mes tij dhe shoqes së saj të ngushtë. Përkundrazi Semi dhe Donaldi po shihen vazhdimisht bashkë dhe kjo ka irrituar ndjekësit, të cilët janë ‘’çmendur’’ me kritika përmes rrjeteve sociale madje shumë prej tyre etiketojnë edhe Borën duke i thënë të shikojë shoqen e saj.

Veprimi i fundit ku dyshja futen bashkë në pishinë ishte ‘’kulmi’’ që bëri që ndjekësit të ‘’masakrojnë’’ Semin.