Në këtë mënyrë, Sara Hoxha konfirmon shtatzëninë e tretë

Pak ditë më parë në emisionin “Ëndërrtjerrësit”, Ledion Liço tregoi tërthorazi se do të bëhet baba për herë të tretë.

Sigurisht që interesi i publikut ishte tejet i madh.

Pak më parë Sara Hoxha ka publikuar një foto me Ledionin duke ecur ku përbri shkruan:

“Këta dy fëmijë do kenë tre vetëm për vete”.

Ata janë prindër të dy djemve London dhe Roman ndërkohë që ende nuk kanë zbuluar gjininë e bebit që pritet të vijë.

I urojmë shtatëzëni të mbarë mami Sarës!