“Ndihesha e ofenduar nga Ermali”/ Belinda, vajza nga Elbasani, rrëfen prapaskenat e “Xing”

Belinda Dragoti bëri shumë bujë kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella në emisionin ‘Xing’. E ftuar së fundmi në ‘Glamour Zone’ në TV ORA, Belinda si asnjëherë më parë tregoi disa prapaskena, si pjesë e rubrikës ‘Pyetje Hot’. Ajo rrëfeu se në fillimet e emisionit është ndjerë e ofenduar, dhe se çdo gjë që i thoshte Ermali e merrte për ters. Por gjerat ndryshuan me kalimin e kohës, duke u bërë edhe miq së bashku.

A ke patur ndonjë moment që ti je ndjerë e ofenduar nga Ermali? Mbase ai e ka bërë padashje.

“Po, në fillimet e emisionit, ndihesha e ofenduar për çdo gjë. Ermalit i merrja çdo gjë për keq. Dhe në prapaskenë më thoshte: ‘Po bëjmë shaka, për emisionin, mos u ofendo’ (qesh). Më pas, kur u njohëm nuk i merrja më asgjë për keq.