Na emocionuan me puthjen dje/ Zbulohet sa vite më e madhe është Bora nga Donaldi…

Moderatorja e emisionit me të shikuar në trojet shqiptare ‘Përputhën’, Bora Zemani, shpesh herë arrin të marrë vëmendjen e publikut. Që kur filloj të prezantoj emisionin ‘ Përputhën’, Bora ka arritur të bëhet më e njohur, duke numëruar fansa rreth vetës,

Moderatorja, para pak ditësh festoi ditëlindjen e 29-të, por a e dini se sa ka diferencë në moshë me ish të dashurin aktorin Donald Veshaj!?

6 vite është diferenca në mes çiftit, ku Bora është me e madhe, dhe 23 vjeç i bije të jetë Donaldi.

Ai ka treguar se shkaku i ndarjes nuk ka qenë mungesa e dashurisë, por shumë gjëra bashkë dhe zënka të vazhdueshme.