Meridiani takon rastësisht ish-in e Rinianit në Tiranë, vendos sërish në dyshim historinë e tyre

Ditën e djeshme në “Për’puthen” u bë një lidhje live me ish të dashurën e Rinianit, e cila tregoi suportin e saj dhe konsideratën e lartë që ka për Rinianin. Teksa janë përfolur se janë ende bashkë, pavarësisht se Riniani shfaqet në program, ajo ka deklaruar se mes tyre ka vetëm miqësi. Mirëpo, ditën e sotme, Meridiani ka postuar një foto pikërisht me të, duke hedhur edhe disa thumba në rrjet.