Me barkun te goja dhe me nur shtatzanie; Ja si duket Arbana Osmani ne ditet e fundit te shtatzanise

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj jane nje nder ciftet me te pelqyer per publikun te cilet se shpejti do te behen prinder. Moderatorja e njohur e dha lajmin e shtatezanise ne diten e lindjes se tyre. Pas perfundimit te emisionit te saj “ Dua te te bej te lumtur”, ajo duket se ka me shume kohe per vete dhe familjen.

Ajo ka preferuar te mbaj larg medias dhe publikut kete moment edhe pse eshte ne javet e fundit te shtatezanise. Arbana ka publikuar ne Instagramin e saj nje foto te veten ne mes te postimeve te shumta te gatimeve. Ajo cfare bie me shume ne sy eshte barku i rrumbullakosur .

Mund te themi se Arbana duket shume bukur me kete nur shtatezanie. Fotot me te bukura gjate kesaj periudhe me siguri qe moderatores ja ben partneri i saj, Eduarti.

Pritjes se embel po i vjen fundi dhe per pak kohe pasi pak kohe me pare ajo tha se veren do e kaloj ne maternitet.