Sunday , March 26 2023

Mashtrohet biznesmeni shqiptar Kristian Boci: Për herë të dytë më bënë budall!

Diten e djeshme biznesmeni i njohur Kristian Boci ka bere nje video ne Instagram ku tregon se ka rene pre e mashtrimit ne rrjetet sociale. Dikush i ka kerkuar ndihme per nje femije te semure foton e te cilit Kristiani e ka publikuar ne Instagram dhe ndjekesit e tiu kane dhuruar 2000€ per te cilat jane mashtruar.

Kjo gje ka ndodhur edhe me pare me nje rast nga Hasi ku nepermjet mashtrimit moren disa miliona lek dhe madje u be denoncim ndaj Kristianit duke i hapur probleme me drejtesine. Ai u kerkon falje miqve te tij dhe tregon se kete here vertete e kane bere per budalla ndonse ai nuk eshte sepse nje i tille s’mund te arrinte aq shume gjera sa ai.

Gjithashtu Kristiani eshte shprehur se ai nuk eshte miliarder nuk ka para sic flitet por uron qe te behet i tille.

Advertisement