Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë është bërë burrë. Shikoni si duket ai në foton me të atin

Kesaj here ish kryeministri shqiptar vjen ne vemendje te publikut shqiptar por ne nje foto qe Klajdi Nano ka postuar ne Instagramin e tij per te treguar marredhenien e tyre te vecante. Ndoshta ju kujtohet si femije i vogel, Klajdi qe tani me eshte bere burre dhe se bashku me te atin kane dale ne kete foto te bukur.

Kujtojme se ishte vetem 14 vjec kur djali i Xhoana Nanos u biresua nga bashkeshorti i saj Fatos Nano, ne ate kohe kryeminister i Shqiperise. Me postimin e tij ne Instagram Klajdi e solli Nanon serish ne vemendjen e publikut shqiptar.

Por asokohe ishte Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës qe i dha pëlqimin gjykatës që djali i tij të birësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.