Kemi një jetë që e shikojmë në ekran çdo ditë! S’do e besoni dot se sa vjeçe është Rudina Magjistari

E shohim çdo pasditë në ekranet tona, e qeshur, e bukur, e artikuluar, e veshur me elegancë, ku duket që koha nuk ka kaluar për moderatoren e njohur Rudina Magjistari. Padyshim që Rudina Magjistari është një nga prezantueset më të njohura të ekranit shqiptar e cila e ka nisur karrierën që kur ka qenë në moshë të re.

 Gjate karrierëss së saj ajo ka patur mjaft emisione. Moderatorja ka lindur ne vitin 1974 dhe është plot 46 vjeçe. Por, për Rudinen mosha është thjeshtë një numër, asgjë më tepër. Ajo vijon të jetë më në formë se kurrë dhe nuk e tregon aspak moshën që ka.