Friday , March 31 2023

Rudina Hajdari rrëfehet si rrallëherë: Jam në një krizë bashkëshortore, po kaloj një moment të vështirë

Deputetja Rudina Hajdari, e cila kete here kandidon ne qarkun e Elbasanit, ka zbuluar se është duke kaluar një krizë bashkëshortore. E ftuar në “Shiko kush luan”, Hajdari u pyet për shérrin më të madh që ka pasur me të shoqin, dhe rrëfeu se në fakt, momentin më të vështirë po e kalon në këto kohe.

“Shérrin më të madh….ky qenka një kurth më duket, atëherë ne kemi shumë vite bashkë, kemi një vajzë..kemi kaluar uljet dhe ngritjet tona, unë u largova nga SHBA-ja dhe jam këtu për arsyet që dihen dhe në fakt tani po kalojmë një moment shumë të vështirë, por ai është një baba i shkëlqyer. Unë e di që më mbështet dhe do të vazhdojë të më mbështesë gjithmonë në këtë që bëj,”, tha Hajdari.

Gjithsesi, arsyen e kësaj krize në çift, deputetja nuk e zbuloi. Ajo po jeton bashkë me të bijën në Shqipëri, ku dhe është angazhuar politikisht.

Advertisement