“Je plakur shumë futja ndonjë botoks”, Arbana Osmani i jep përgjigjen e merituar ndjekëses

Arbana Osmani eshte nje nder moderatoret me te njohura shqiptare qe kane sukses ne ekran dhe publiku e do shume. Nder te tjera Arbana eshte edhe shume aktive ne instagramin e saj ku vazhdimisht poston fotot nga jeta e saj. Keshtu pak kohe me pare ajo ka treguar se do te nisi sezoni i ri i “Dua te te bej te lumtur” dhe duket ne foto prane nje Spiderman.

Shume e kane komplimentuar por nje nder ndjekeset i ka shkruar: “Je plakur shume futja ndonje botoks”.

Arbana nuk ngurron qe t’i ktheje nje pergjigje te bukur dhe i shkruan: “Jo mi mire jam, thjesht s’kam vene filtrat e bukurise se perjetshme”!