‘Je njeriu i palodhur që na bërë këta që jemi sot’, dy aktorët e njohur të humorit i bëjnë urimin special Agron Llakajt

Aktori  i humorit Romeo Veshaj i ka dedikuar disa fjalë të ndjera nga ana e tij dhe Donaldit aktorit të njohur Agron Llakaj. Romeo ka publikuar një foto ku shfaqet me aktorin Llakaj dhe Donaldin në rrjetin social “Instagram”, teksa e falenderon për gjithçka që ka bërë për ta.

“Gëzuar 7 Marsin mësues! Je njeriu i palodhur që na bëre këta që jemi sot! Faleminderit për gjithçka që na ke dhënë! Të duam shumë”, – ka shkruar Romeo bashkangjitur postimit.