Sunday , November 27 2022

Ish-konkurrenti flet për gjendjen e Bora Zemanit në prapaskenë

Ish-konkurrenti i Përputhen, Astriti ka folur për eksperiencën e tij në emisionin e dashurisë.

I ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ai u pyet dhe për marrëdhënien me moderatoren e njohur Bora Zemanin.

Astriti tregoi se gjatë kohës kur ndodhit në Big Brother Vip po pushtonin rrjetin, Bora ka qenë disi nervoze dhe në siklet gjatë gjithë kohës, mirëpo kohët e fundit gjërat kanë ndryshuar.

Konkurrenti u shpreh se Bores i është rikthyer shkëlqimi dhe ndihet shumë më e qetë kjo për shkak të rikthimit të Donaldit.

“Patjeter qe e kemi ndjere ndryshimin e Bores, ne ishim aty cdo dite bashke ne nje studio”- u shpreh ish konkurrenti nder te tjera.

Advertisement