I bën edhe gjeli vezë/ Bora Zemani është bërë milionere: Ja makina superluksoze që ka

Bora Zemani është akualisht moderatorja e programit më të bujshëm në vend, “Përputhen”. Të rinjtë që dashurohen në ekran, sherret, skandalet, puthjet e prekjet intime i dhanë këtij emisioni shifrat rekord e padyshim këto shifra kanë sjellë të ardhura të mira për krijuesit dhe drejtuesit e “Përputhen”.

Së fundmi Bora Zemani ka publikuar një video të thonjve të saj në InstaStory ku thonjtë ishin detaji i fundit që ra në sy.

Ajo që mori vëmendjen ishte padyshim makina që Bora po ngiste, një Range Rover që klasifikohet te tipet luksoze të makinave. Kujtojmë se Bora Zemani është edhe sipërmarrëse e biznesit të saj të veshjeve.