Sunday , November 27 2022

FOTO/ “Qesh mirë kush qesh i fundit”, daja i Elsa Lilës publikon foton me këngëtaren pas lirimit nga burgu

Është liruar nga burgu këngëtarja shqiptare Elsa Lila.

Lajmin e ka bërë me dije avokati Saimir Vishaj i cili e ka mbesë këngëtaren duke pohuar se mbesa e tij Elsa Lila është e lirë dhe janë pushuar të gjitha akuzat ndaj saj.

Pasi tha se shqiptarët kanë vjellur vrerë dhe zbuloi se ka drekuar në Itali me Elsa Lilën, daja i këngëtares ka publikuar një foto krah Elsës duke u shkrirë gazit, në rrjetet sociale ku shkruan:

“Qesh mirë kush qesh i fundit”.

Advertisement