FOTO/ Ndarja e Xhensilës dhe Besit, “plas” bombën shoku i ngushtë i aktorit: Ke shpëtuar, të pata thënë…

Një nga ngjarjet që ka qenë në qendër të vëmendjes përgjatë kohëve të fundit është ndarja e këngëtares Xhensila Myrtezaj dhe aktorit të humorit Bes Kallaku. Disa ditë më parë, aktori publikoi prohektin e tij muzikor më të ri “Mosmirënjohja” me një tekst të shkruajtur nga vetë ai të cilin e konsideroi “tekst shpirti”.

Dhe pse komentet lidhur me ndarjen e ish-çiftit kanë qenë të shumta, kësaj radhe zjarrit i ka fryrë edhe miku i ngushtë i aktorit, biznesmeni Kristian Boci.

Përse duhet të hani qershi para gjumit? Zbuloni ndikimin që kanë në organizëm

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të “Instagram-it” ai ka postuar një foto ku duket që po sheh videoklipin e këngë ‘Mosmirënjohja’ të Besit dhe Eli Malaj, këngë e cila duket se i dedikohet totalisht ndarjes së çifitit.

“Më vjen keq vëllai im po më beso ke shpëtuar njëherë e mirë nga qoftë largu. Të pata thënë brother Bes Kallaku”.-shkruan ai.