Monday , March 27 2023

Fationi i ‘Përputhen’largohet përfundimisht dhe bën deklaratën ‘b0mbë’, i nxjerr ‘të palarat’ emisionit

Fation Kuqari u përfshi në një debαt të αshpër në puntatën e sotme të “Përputhen”. Ai dhe Erisi, djali i ri që i është bashkuar programit, nuk i kursyen të shαrat dhe ofendimet ndaj njëri-tjetrit. Fatjon Kuqari, konkurent në ‘Përputhen’ është larguar përfundimisht nga emisioni. Në një status në Instagram, Kuqari ka bërë me dije se i ka ‘rënë pishmanit’ që është futur në këtë program, pas shumë sulmeve që ka pasur ndaj tij.

Ai shkruan ndër të tjera se në atë emision ka parë intriga, sulme tinëzare dhe lot krokodili që nuk i duron dot.

Statusi i Fatjonit pas largimit:

Advertisement