‘Është hipokrite’, zbulohet shérri i këngëtareve të njohura shqiptare

Këngëtarja e njohur Rovena Stefa ka zbuluar se me cilën nga koleget e saj nuk flet. Ajo ka thënë se me Elhaida Danin nuk flasin prej kohësh. Në një intervistë për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”, Rovena pranoi hapur që nuk flet me Elhaida Danin, e cila jeton prej vitesh mes Italisë dhe Shqipërisë. Rovena u shpreh se Elhaida Dani ishte treguar hipokrite gjatë një festivali, pasi sipas saj edhe pse e kishte komplimentuar për këngën dhe muzikën, e kishte votuar me zero pikë./newsbomb/