Elvisi largohet nga ‘Përputhen’? Ja detaji që i futi të gjithë në dyshime

Elvisi është një ndër konkurrentët më të komentuar në “Përputhen”, i cili fillimisht u pa në takim me Tean. Pasi Tea vendosi për Andin, ai doli në takim me Melisën. Së fundmi, në rrjet kanë qarkulluar lajme se Elvisi është larguar nga “Përputhen”. Ai ka munguar në puntatat e fundit dhe nuk dihet nëse do të rikthehet.

Mungesa e tij nuk është komentuar në studio, prandaj nuk mund ta themi me siguri se çfarë po ndodh.