Egla Ceno reagon pas fitores: Jam ende pa fjalë…

Mbrëmjen e djeshme aktorja Egla Ceno është shpallur fituese e BB VIP 3 përball Jul Dedës. Ditën e sotme, aktorja ka publikuar foto në Instagram dhe përbri shkruan;NOA“Jam ende pa fjalë. Por jam thellësisht mirenjohese për publikun që me deshi e më pranoi me gjithe ngjyrat e mia dhe sigurisht per @topchannelalbania që me dha mundesine të isha pjese e kësaj eksperience te jashtēzakonshme. Do shihemi shume shpejt!”