E papritur! Përputhen në krizë, pas debateve të forta Atdheu largohet nga emisioni!

Kohet e fundit konkurrenti i Perputhen Atdhe Xharravina eshte perfshire ne disa ngjarje aspak te kendshme. Fillimisht ai ka marre disa mesazhe kércénuése nga njerez qe supozohej te jene miq te Sares. Me pas shpertheu debati me Antoneten e cila nuk pranonte puthjet qe kishte shkembyer me Atdheu. Sikur te mos mjaftonte me kaq, Kryefjala.com diten e djeshme ka zbuluar se Atdheu eshte sulmuar nga disa djem dhe me pas eshte thyer e sulmuar edhe lokali i tyre.

Pas gjithe ketyre ngjarjeve, burime prane produksionit kane zbuluar per Kryefjala.com se Atdheu ka vendosur te largohet perfundimisht nga Perputhen. Madje nuk kane mjaftuar as debatet me produksionin per largimin e tij.

Atdheu nuk ka dashur te behet me pjese e aktrimeve dhe skenareve te Perputhen keshtu qe ka vendosur qe te vazhdoje jeten e tij jashte emisionit. Kohe me pare ne media u perfol se Atdheu ishte ne nje lidhje me autoren Olsa Muhameti, pra mesa duket tani “e dashura e tij” kerkoi qe ai te largohej nga Perputhen.

Ai ka bere edhe nje postim ne Instagramin e tij, ku shkruan:

”Me thoshte Fation Kuqari: Do gjesh nje qetesi te papame, po nuk e besoja”.