Friday , March 31 2023

E mbani mend Palomën e serialit të famshëm meksikan? Ja se si duket ajo pas 18 vitesh në filmin e saj më të ri

A e mbani mend serialin “Kur ti te jesh e imja”? Cifti Diego dhe Paloma ka qene per shume vite i ngulitur ne mengjden e teleshikuesve qe prej seriali televiziv. Nese po aktorja kryesore Silva Navarro, ne rolin e Palomes gjate ketyre 18 viteve besojme se ka ndryshuar. Qe pas 2002 kur mbaroi seriali tashme 41 vjecarja Navarro beri per vete me mijera njerez ne mbare boten ku u shfaq seriali.

Por ja se si ka ndryshuar ajo.

Tashme e shohim ne Netflix me filmin me te ri ‘Se busca papa’ ose me titullin ne anglisht ‘Dad Wanted”.

Advertisement