E mban larg syrit të publikut, Nevina Shtylla ‘kapet mat’ me të dashurin simpatik

Jeta private e moderatores shumë të pëlqyer nga publiku, Nevina Shtylla ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që kur u zbulua lidhja e saj me një djalë simpatik, Arbër Myftari, me profesion jurist. Nevina është treguar shumë e rezervuar duke e mbajtur partnerin jashtë rrjeteve sociale apo mediave, mirëpo ajo nuk i ka shpëtuar syrit të paparacit.

Vetëm së fundmi, Nevina është fotografuar duke bërë pazar me të dashurin. Fotoja është publikuar nga “descript.al” dhe mund ta shikoni më poshtë: