Dy princesha; Florian Binaj tregon foton më të bukur të bashkëshortes dhe vajzën

 Aktori Florian Binaj, nuk tregon shumë mbi jetën e tij private në rrjetet sociale, por këtë herë ka bërë një përjashtim. Në instagramin e tij ai ka ndarë me fansat një fotografi shumë të bukur dhe festive të bashkëshortes Sadina dhe vajzës Krena. “Magjia e festave”, e ka bërë florin që pas kaq shumë kohësh të tregojë dhe pjesën më të bukur të tij, familjen.