Dikur pjesë e qeverisë Berisha, Çiljeta befason me deklaratën, tregon për kë do të votojë në zgjedhjet e 25 prillit

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit politike. Çiljeta që dikur ishte pjesë e PD-së, mesa duket sot ndihet e zhgënjyer me Lulzim Bashën. Kohët e fundit jeni distancuar nga PD-ja, cila është arsyeja?

“Unë jam larguar nga PD-ja sepse kam pakënaqësi nga Lulzim Basha. Unë kam ndryshuar dhe vota ime këtë vit shkon për PS-në dhe Edi Ramë. Sigurisht që habiteni por Rama e meriton, demokratët janë zhgënjyer nga Luli” – tha Çiljeta gjatë intervistës në Top Channel.