Diell dhe puthje, Rudina Dembacaj ndan momente te bukura me Marku Frrokun

Rudina Dembacaj po e shijon në maksimum lidhjen me Mark Frrokun, me të cilin shfaqet pothuajse çdo herë bashkë. Së fundi, aktorja postoi disa fotografi, në të cilat shfaqet e lumtur duke i dhuruar puthje partnerit, Mark Frroku. Dyshja duken shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit, ndërsa pranuan shumë komente pozitive nga ndjekësit.

Kujtojmë se çifti vendosën që në fillim të këtij viti ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.