Demaskohet bukuroshja nga Elbasani, ja si dukej Megi Pojani para operacioneve plastike

Megi Pojani është një nga vajzat më seksi dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ajo tanimë prezanton emisionin ‘Maskat’ në ekranin e ‘Top Channel’ dhe komentohet jo rallëherë për format fizike apo paraqitjen e kuruar deri në detaje. Mirëpo një fotografi e saj që po qarkullon në rrjet ka zhgënjyer jo pak fansat.

Vite më parë kur Megi ishte  ende e panjohur për publikun shqiptar nuk dukej aspak siç është tani. Pa një hundë apo formën e buzëve perfekte, Pojani zor se njihet. Megjithatë ajo nuk e ka pranuar asnjëherë publikisht se ka kryer ndërhyrje estetike, ndërsa fotografitë janë mëse të qarta e flasin vetë. /Descript.al/