Arrestohet në Flagrancë 24-vjeçar dhe procedohet nëna e tij 52-vjeçare. Ushtruan dhunë ndaj nuses

Specialistët për hetimin e krimeve të Komisariatit të Policisë Librazhd kanë arrestuar në flagrancë shtetasin E. A., 24 vjeç, banues në fshatin Kuturman, dhe kanë proceduar penalisht nënën e tij, shtetasen L. A., 52 vjeçe.
Sipas burimeve, ata janë kapur duke ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së shtetasit E. A.

Gjatë aksionit të tyre, autoritetet kanë bërë të ditur se materialet e rastit janë dërguar në Prokurori, duke filluar procedurat ligjore në gjendje të lirë për shtetasen L. A.