Aleksia dhe Romeo ndërmarrin hapin e rëndësishëm në lidhjen e tyre? Ja fotoja që i nxjerr zbuluar

Aleksia Peleshi dhe Romeo Veshaj, janë përfolur në media për një lidhje. Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, duket se Romeo ka gjetur sërish romancën tek vajza e Niko Peleshit. Dyshja në fakt mendohet të kenë disa muaj bashkë, madje sipas Iconstyle.al, ata tashmë bashkëjetojnë. Këto dyshime i ka përforcuar edhe postimi i Aleksias në ambjente shtëpie, krahë Romeos, edhe pse këtë të fundit ishte përpjekur ta “mbulonte” disi.