Pas abortit, Meghan shfaqet me bark të rrumbullakosur

Meghan Markle dhe Princi Harry do bëhen prindër shumë shpejt!  E fotografuar me një pallto të hapur, aktorja tregon një bark të rrumbullakosur. Foto është publikuar nga revista rozë “Gente”. Disa muaj më parë, Meghan rrëfeu se kishte humbur fëmijën e dytë pas një aborti dhe se kjo ngjarje kishte lënë gjurmë të thella tek ajo. Duket se çifti e ka kaluar këtë ngjarje të trishtë dhe janë sërish në pritje të ëmbël.