Rajoni

Lajmet dhe informacionet më fundit nga Kosova(Prishtinë, Prizren, Mitrovicë etj) Maqedonia, (Struga, Ohri, Shkupi, Gostivari, Tetova, Kumanova, etj)  Mali i Zi,(Podgorica, Kotor, Budva etj) Serbia (Beogradi etj) dhe Greqia (Athina, Selaniku, Larisa, Janina, Cameria)  Cdo ditë në këtë rubrikë do të vijnë për ju informacione nga burime serioze të lajmit.

ElbasaniPlus është portali më i klikuar i Qarkut të Elbasanit. Në këtë portal trajtohen dhe përcillen çdo ditë për lexuesin lajmet më të fundit nga ky qark. Stafi i kualifikuar dhe puna e palodhur e tij bëri të mundur që ky portal të jetë tashmë një pikë referimi për të gjithë qytetarët që banojnë apo kanë interes rreth zhvillimeve të fundit që ndodhin në këtë qark.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: [email protected].

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: [email protected]

U ekzekutua në Greqi, policia në kërkim të vrasësve të biznesmenit me nofkën ‘Oki’ (Foto)

Policia greke vijon hetimet për identifikimin e dy sulmuesve me kapuç që ekzekutuan me 19 plumba biznesmenin shqiptar nga Shkupi me nofkën “Oki” dhe plagosën partneren e tij 45-vjeçare. Autoritetet spekulojnë se autorët e “importuar” të 39-vjeçarit Orhan Bajrami, tashmë kanë ikur jashtë vendit, me destinacione të mundshme në Shkup, …

Lexo më shumë »

Nga këmbët e gaforreve, te arabët me portofol të “madh” dhe orgjitë pas festave: Çmenduritë në ishullin e miliarderëve

Denoncimi i një turisteje amerikane në ishullin luksoz, Mykonos, e cila pagoi për faturën 600 euro nga një restorant për dy koktej dhe një racion këmbësh gaforreje, ka nxitur reagime të shumta. Media newmoney.gr në Greqi ka bërë një koment duke analizuar disa raste të çmimeve marramendëse në ishujt Grekë. …

Lexo më shumë »