Sherr në Elbasan, plagoset me thikë 20-vjeçari

Një i ri është plagosur me thikë në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele, në lagjen “5 maji” në Elbasan gjatë një konflikit për motive të dobëta.

Policia thotë se i plagosuri është shtetasi me iniciale A. D jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen  e rrethanave të ngjarjes,   identifikimin dhe kapjen  e autorit./oranews

Advertisement