DEPUTETET DUKE HYRE NE PARLAMENT - Deputetet e PS, Blerina Gjylameti dhe Evis Kushi, duke hyre ne nje seance parlamentare, ku eshte nderprere serish pas tensionit te krijuar mes deputetit te PS, Erion Brace dhe ish kryeministrit Sali Berisha./r/n/r/nLAWMAKERS AT PARLIAMENT - Lawmakers, Blerina Gjylameti and Evis Kushi, during a parliamentary session.

Me pushime në Ksamil, deputetja e Elbasanit tregon për herë të parë dashurinë e saj (Foto)

Disa nga deputetët e Kuvendit të Shqipërisë kanë nisur pushimet. Një ndër ta është deputja socialiste e qarkut të Elbasanit, Evis Kushi. Ajo ka shkuar me familjen sot në Ksamil. Nga andej ajo bëri publik për herë të parë edhe një foto me bashkëshortin. “Nga Ksamili me dashuri”, shkruan deputetja Kushi, krahas fotos me bashkëshortin e saj, në bregdetin jugur të vendit tonë./NOA.al