Dalin pamjet e aksidentit në rrugën Tiranë-Elbasan ku humb jetën 17-vjeçari

Kanë dalë pamjet e aksidentit të mbrëmshëm që ndodhi në aksin rrugor Tiranë-Elbasan ku janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes nga plagët e marra ka ndërruar jetë në spital shtetasi K. V.,17 vjeç, ndërkohë për ndihmë mjekësore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën.

Rreth orës 22:00 të ditës së diel, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes nga plagët e marra ka ndërruar jetë në spital shtetasi; K. V.,17 vjeç, ndërkohë për ndihmë mjeksore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit. /TCH/