Sot është një yll/ Nuk do ta besoni se si dukej Bleona Qerreti para 20 vitesh (FOTO)

Bleona Qereti padyshim që ka qenë një nga femrat më të guximshme dhe më të bukura shqiptare. Edhe pse shumë prej njerëzve mendojnë dhe thonë se Bleona ka bërë operacione plastike, ajo prapë duket e bukur si dikur ashtu edhe sot. Ajo ka vendosur që të publikojë në Instagram një fotografi ku duket 20 vite më parë, dhe në sy bien tiparet e ëmbla të këngëtares.

Fotoja është shkëputur nga një album i saj në vitin 1998.