Shqiptarja në Gjermani rreh burrin me kabllo, ndërkohë ai e filmon.

Një video e pazakontë është bërë virale orët e fundit në rrjet, ku protagoniste është një shqiptare e Kosovës e cila shihet duke dhunuar bashkëshortin.

Qytetari që e ka dërguar videon në redaksinë e JOQ Albania shprehet se bëhet fjalë për një çift nga Kosova, që jetojnë në Gjermani.

Siç shihet dhe në video, gruaja godet me kabllo burrin e saj në sy të fëmijëve dhe nis ta ofendojë. E gjithë skena që zgjat thuajse dy minuta, ndodh në sy të fëmijëve të çiftit.

Teksa gruaja e godet dhe ofendon, bashkëshorti e filmon dhe i thotë se do lajmërojë policinë. Nuk dihen motivet e këtij sherri mes çiftit të bashkëshortëve.