Wednesday , March 29 2023

Lëvizje të papritura në Për’puthen, zbulohet ç’do ndodhë nga janari dhe kush është moderatorja që i bashkohet (FOTO)

Duke nisur nga 3 janari, “Përputhen” do të jetë edhe në versionin “Përputhen Prime” çdo të dielë e ku do të zbulohen sekrete e detaje nga marrëdhëniet mes konkurrentëve. Burime për “News31” bëjnë me dije se opinioniste e “Përputhen Prime” do të jetë Fatma Haxhialiu. Ndërkohë vetë ndjekësit në Instagram i kanë kërkuar Fatmës të jetë në karrigen e opinionistes pas komenteve që ajo i bën formatit.

Kërkesa e tyre është marrë parasysh dhe Fatmën nga 3 janari do e shohim si opinioniste e “Përputhen Prime”.

Advertisement