I mbani mend? Martohen në fshehtësi dy ish-konkurrentët e Big Brother

 Tea Zhuli dhe Kristi Becka, dy ish-konkurrentët të Big Brother Albania mesa duke tjanë martuar. Kështu konfirmojnë burime pranë çiftit për suplementin “Panorama Plus”, dy vite pas propozimit spektakolar për martesë që Kristi i bëri Teas gjatë Festës së Birrës në qytetin e Korçës. Por ndonëse thuhet se dyshja ka kurorëzuar dashurinë, nuk bëhet i ditur ende asnjë detaj më tepër, lidhur me një dasmë të mundshme.

Tea dhe Kristi kanë qenë të dy konkurrentë në Big Brother Albania 8 të mbajtur në vitin 2015.