Detaji që po çmend fansat! Saimiri dhe Generda janë bashkë? Po Meri (FOTO)

Saimiri dhe Generda po përfliten se janë bashkë pas përfundimit të emisionit “Love Story”. Kjo për vetë faktin se ata udhëtuan drejt Gjermanisë pas mbylljes së programit, ndërkohë që Meri vijon të qëndrojë në Shqipëri. Meri dhe Saimiri iu përgjigjën ndjekësve duke deklaruar se janë ndarë për shkak të punës por vazhdojnë të jenë bashkë.

Ditën e djeshme ata kanë hedhur story nga një makinë dhe fansat po aludojnë se është e njëjta. Nga dyshja nuk ka asnjë reagim por gjithçka mbetet për t’u parë./Vip-magazine.al