Thursday , July 7 2022

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji

Advertisement

2 mjete janë përplasur kokë më kokë me njëra tjetrën.

Nga raportimet e para mësohet se nuk ka të plagosur dhe dëme të shumta material.

Ambulanca dhe policia kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Advertisement