Thursday , July 7 2022

Aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji

Advertisement

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji. 2 mjete janë përplasur kokë më kokë me njëra tjetrën

Ambulanca dhe policia kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, raporton elbasaniplus.

Nga raportimet e para mësohet se nuk ka të plagosur dhe dëme të shumta materiale

Advertisement