Thursday , July 7 2022

E pyesin për dasmën, ja si përgjigjet partneri i Rita Orës

Advertisement

Taika Waititi arriti që t’i shmangej me lezet pyetjes rreth thashethemeve që po qarkullojnë se ka planifikuar martesën me Rita Orën. Regjisori 46-vjeçar dha një intervistë së bashku me Chris Evans për Philip Schofield për të promovuar filmin e tyre të ti, Lightyear.

Gjatë intervistës, prezantuesi nuk mundi t’i rezistonte pyetjes që lidhej me dasmën e supozuar. Teksa i uroi ditëlindjen aktorit Chris Evans, ai e pyeti nëse duhej ta uronte dhe atë, duke iu referuar kështu lajmeve se së shpejti do të martohet me yllin shqiptar.

Taika e ndërpreu shpejt dhe i tha: “Mund të më përgëzosh! Është në gusht (duke iu referuar ditëlindjes së tij). Le të flasim për ditëlindjen time!” Më pas, hoqi kufjen nga veshi duke pretenduar se humbi sinjali.

Advertisement