Friday , May 20 2022

A janë ribashkuar Tuna dhe Patrisi? Robert Berisha tregon si qëndron e vërteta

Advertisement

Këngëtarja Tuna dhe Patris Berisha, janë përfolur për një ribashkim pasi kaluan disa ditë pushimesh në Dubai pak kohë më parë.

Të gjitha dyshimet i ka shuar Robert Berisha në një intervistë që ka dhënë së fundmi.

Ai u shpreh se keqkuptimet mes çiftit janë sqaruar dhe të dy vijojnë bashkëjetesën. “Ata jetojnë bashkë. Patrisi udhëton shpesh dhe ata janë bashkë përderisa ai jeton në Shkup,” tha ai.

Advertisement