Thursday , May 26 2022

S’do ta besoni sa vjeç mbush, brenda ditëlindjes së “çmendur” dhe gjigante të pronares së “Top Channel”

Advertisement

Trashëgimtarja e “Top Channel” ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Si nënë e dy fëmijëve dhe prej vitesh figurë shumë e përmendur mediatike, të gjithë habitën me moshën e saj.

Ajo ka bërë vetëm 26 vjeç. Sara këtë 26 vjetor ka organiozuar një festë gjigante ku ka qenë të pranishëm për të festuar një pjesë e mirë e stafit të televizionit të saj.

Patjetër që familjarët kanë qenë aty për të festuar me Sarën. Kjo e fundit duket se e ka shijuar në maksimum festën..

Për të ndezuar atmosferën, Sara ka zgjedhur dy këngëtarët e famshëm kosovar, Mozzik dhe Ermal Fejzullahu, të cilët kanë bërë atë që dinë të bëjnë më mirë duke i mbajtur të ftuarit në këmbë.

Advertisement