Thursday , May 26 2022

Anaidi e kap keq me Arbanën dhe hedh thumba, ‘Nuk je drejtoreshë e Topit’

Advertisement

Parashutat që ish konkurrenti i “Big Brother”, Anaid Kaloti ngriti pak ditë më parë në “Big Brother” për Donald Veshaj, trazoi ujërat mes çiftit Donald-Trixa, pasi rastisën me ditëlindjen e Bora Zemanit 9 Janar.

Në prime show-n e kaluar, Arbana tha se personat qe ngritën parashutat nuk kanë marrë leje dhe se do mbajnë përgjegjësi.

Pas kësaj, i ftuar në emision Expuls RTV Ora nga Ronaldo Sharka, Anaidi tha se për këtë gjë më shumë ka ndikuar vetë universi, pasi ai nuk beson në ketë marrëdhënie.

Thumbat e Anaid Kalotit nuk munguan as për moderatoren Arbana Osmani.

“Arbana nuk është drejtoreshë e Top Channel, as presidente e as juriste. Nëse do na komunikoje diçka do na vinte nga juristja e Top-it”, u shpreh Anaid Kaloti, duke shtuar me ironi, se Arbana ka qejf të futet në shtëpi të haj ndonjë drekë me banorët.

Advertisement