Monday , July 4 2022

Belsh/ Zjarr në banesë, digjen orenditë. Dyshimet e para

Advertisement

Rreth orës 20:50, në banesën e shtetasit L.H., 42 vjeç, banues në fshatin Kajan, Belsh, ka rënë zjarr dhe për pasojë janë djegur orenditë e shtëpisë. Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri ka rënë nga pakujdesia.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisement

Nje koment

  1. Pingback: 2oversight