Friday , May 20 2022

I riu arab merr me qira vilën ku piloti grek vŗau gruan, por pendohet keq: Ja cfarë më ndodh natën

Advertisement

Arabi merr me qira vilën ku u vŗa 20-vjeçarja nga piloti grek, por duket se është penduar. Vetë grekët nuk e merrnin me qira vilën nga ajo që mësuan se çfarë ndodhi aty. Sidoqoftë, vrásësi një muaj më parë dha urdhër që gjërat që ishin brenda në shtëpi të hiqeshin.

I riu arab mori me qira shtëpinë në fjalë, por ai nuk e dinte historinë trágjike të vrásjes së Carolines dhe várjen e qenit në katin përdhes të shtëpisë.

Por, çfarë po ndodh me arabin në Glyka Nera? Sipas mediave të huaja, qiramarrësi sapo u informua për ngjarjen trágjiĸe të 11 majit 2021 dhe zbuloi se tani e ka të vështirë të fle natën dhe se sa më shumë që kërkon detaje për atë që ka ndodhur, aq më shumë mendon se ai duhet të largohet për fundimisht nga shtëpia.

Detajet e vrásjes që tronditi të gjithë Greqinë dhe jo vetëm, nuk ka të ndalur dhe zhvillime të reja dalin në dritë çdo ditë. Brenda një jave, materialet e kamerës do të dalin në dritë. Por, ka fakte të tjera të forta që mund të “fundosin” vrásësin e nënës fatkeqe 20-vjeçare.

Advertisement